לחיות באושר ובכושר עד עצם היום הזה..

עוד משחר ההיסטוריה האנושית היה ידוע וברור כי פעילות גופנית היא חיובית וחיונית לבריאות הגוף והנפש, והספורט התפתח בד בבד עם הקדמה הטכנולוגית והתעשייתית, מכיוון שבני האדם חשו כי הקדמה מנוונת את הגוף וכי קיים צורך אמיתי בשמירה על איזון בין פעילויות היומיום לבין התעסקות בכושר ובהתעמלות.

העולם המודרני, שמקדש פיתוח קריירה ופעילות רציונאלית על פני פעילות פיזית וממתן את יכולת האדם להפעיל את הגוף בשל התחבורה המהירה והנגישה לכל, יצר לעצמו מנגנונים מכאניים של פעילות גופנית בעזרת מכשור שמאפשר אימון לכל חלק וכל שריר בגוף.

חדרי הכושר ומכוני הבריאות הם תוצרים של המודרניזציה ושל אופי עולמנו. כמובן, שככל שאנו מצליחים להתנתק מפעילויות השגרה, אנו יכולים עדיין לרוץ בחוץ, לשחות בים או לרכב על אופניים בשבילי הפארק העירוני, אך רובנו, ככולנו, זקוקים למסגרת המבוקרת והמחייבת, של חדר הכושר ושל ההדרכה המקצועית והבריאותית בו.

ביקור בחדר כושר והשתלבות בפעילות גופנית קבועה מחזירה את הגוף למצב שבו הוא אמור להימצא, ואימון נכון מביא איתו גם שיפור במצב מנטאלי, במצב פסיכולוגי ועל המראה החיצוני והתחושה הפנימית, כך שגם הפעילות השגרתית הופכת לקלה, נעימה ובעיקר, יעילה יותר, וזו הרי מילת מפתח בשנת 2010- יעילות מקסימאלית.
חדרי כושר מקצועיים מאפשרים קבלת תוצאות מהירות, בדיוק על פי הדרישה הראשונית של המתאמן וצרכיו.

האימון נקבע על פי ההיסטוריה האישית של הלקוח, שאיפותיו ויעדיו ומצבו הכללי, כך שהסיכוי להיפצע או לגרום לנזק, שישפיע בהכרח, על שאר תחומי החיים, הופך למינימאלי וכמעט בלתי אפשרי.

אז, בעולם המודרני, שבו ליעילות, למהירות ולבטיחות יש משמעויות רבות וחשובות, אין טוב יותר מאימון בחדר כושר מקצועי וראוי.

 
 | יצחק נחמד יצחק נחמד  |  להיות בכושר  |  3839 צפיות  |  Apr 3, 2012

תגובות

תגובות

פעולות
מחבר