ב-2012 ה- jump שלך יגיע בגדול!

הנה, תמה לה שנת 2011 ולמרות שבטח הצלחנו להשיג אי אילו הישגים בחיים הפרטיים, המקצועיים והציבוריים שלנו, בטח נותרו כמה שאיפות שלא התממשו, כמה רצונות וצרכים שלא באו לידי ביטוי משמעותי וכמה הבטחות שהבטחנו לעצמנו ולא הספקנו להגשים.

רובנו הרי לא חושבים להמציא תורת יחסות חדשה, או לאתר איזושהי תרופה למחלה סופנית, אלא פשוט להיראות טוב יותר, להרגיש בריאים יותר ולשקף ביטחון עצמי ויכולות משופרות יותר בין אם בפעילות היומיום, בעבודה, עם הילדים או אפילו עם בן או בת הזוג ברגעים אינטימיים. לצורך כל אלו לא צריך לחכות או להמתין, ניתן להתחיל ולהגשים את הצורך הזה כבר היום ואפילו בקלות ובכיף.

מדובר, רבותי וגבירותיי, פשוט בקצת יותר השקעה בעצמנו, בחיצוניות שלנו ובפנימיות שלנו. בעזרת אורח חיים נכון, בריא ומאוזן, המבוסס על אימון גופני ותוכנית אימונים מקצועית ומסודרת, על תזונה נכונה, על יצירת סביבה רגועה ושלווה שבה אנו יכולים לאזן בין תלאות היום להנאות הגוף והנפש ובמשפט אחד-
" jump - חדר הכושר והבריאות".

רק במקום שמשלב את כל הצרכים הפיזיים והמנטאליים הרצויים לכם, תוכלו למצוא את המרחב הראוי לקידום הצרכים האמיתיים שלכם ולהתחזק באופן אמיתי, בריאותי ולאורך זמן, כך שהתהליך ישפיע גם בטווח הזמן המיידי וגם לאורך שנים רבות. השאיפה להיכנס לבגד הים הקטנטן תיהפך למציאות, בדיוק כמו שהרצון לשחק כדורסל עם הילד לאורך זמן מבלי להרגיש את הלב לא עומד בעומס, יהפוך למצב אפשרי בהחלט.

ההצלחות הגדולות נבנות מהרבה הצלחות קטנות והישגים של הרגע ולאורך תקופה תוכלו להרגיש כי זוהי השנה שלכם, שנה שמסמלת הישגיות, שמאופיינת בהצלחה, שנה שבה תעשו את ה-jump הגדול שלכם קדימה.

 
 | יצחק נחמד יצחק נחמד  |  כושר בג'אמפ  |  1996 צפיות  |  Apr 3, 2012

תגובות

תגובות

פעולות
מחבר