חרדים לבריאות שלכם?

השמירה על כושר, היכולת להתאמן בצורה מסודרת, תחת פיקוח והדרכה של אנשי מקצוע ועם מכשור מתקדם ומודרני, היה, במשך שנים רבות, נחלת הסקטור החילוני והדתי-לאומי, שלא מתנגד לעירוב בין המינים ולאפשרות להתאמן, זה עם זו וזו עם זה, כתף אל כתף. חלק משמעותי, וחשוב, מתושבי המדינה, נאלץ להישאר מחוץ לתמונה ולחפש דרכים להתאמן ולשמור על בריאות הגוף, ותוך כך על בריאות הנפש, בדרכים עקיפות, ופעמים רבות אף לזנוח כליל את האופציה הזו מתוך חוסר יכולת להתמיד או חוסר יכולת להשיג את התוצאות הרצויות באימון נכון.

היום, גברים ונשים חרדים, אשר מקפידים על שמירת נגיעה והפרדה, שחשוב להם להתאמן עם מדריכים בני מינם וללא טלוויזיה ומוסיקה מערבית, יכולים למצוא פתרון מצוין במרכז הכושר והבריאות "ג'אמפ" בירושלים המחודש.

ב"ג'אמפ" ייחדו קומה שלמה נפרדת לנשים, באזור ללא טלוויזיה ובהפרדה מוחלטת מכל סממן גברי, כמו גם שירותי בייביסיטר לפעוטות עד גיל 3 בשעות הבוקר וחנות גדולה במקום למוצרי טיפוח, בריאות והיגיינה נשית, והכל בכשרות מוקפדת למהדרין.

גם הגברים יוכלו למצוא במרכז הכושר שיעורים ואימונים על טהרת המין הגברי ושעות פעילות ייעודיות למגזר החרדי, כך שכל האמצעים כשרים להתחיל ולאמן את הגוף בגלוי וללא חשש ומורא.

חדר הכושר "ג'אמפ", בבנייני האומה בירושלים, מביא, כבר למעלה מעשור, בשורה בתחום הכושר ובריאות הגוף לעיר ומהווה גורם מוביל ופורץ דרך בחידושים ובפעילויות הקשורות לתחום, עם הקורסים החדשים ביותר, האימונים היעילים ביותר והכול בשביל שנוכל להפסיק לתרץ ונתחיל להגשים את אמרתו של הרמב"ם על החשיבות בשמירה על אורח חיים בריא, פעיל ונכון.

 
 | יצחק נחמד יצחק נחמד  |  כושר בג'אמפ  |  5295 צפיות  |  Apr 2, 2012

תגובות

תגובות

פעולות
מחבר